Kontakt

Strona Główna : Kontakt

 

RDUCH ELEKTROAKUSTYKA

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
ul. 1 Maja 196
44-340 Godów

+48 32 475 18 03 - 8


Renata Rduch
renata@rduch.com.pl

 


Monika Danielik
monika@rduch.com.pl

 


Marzena Marcol
daria@rduch.com.pl

 


Eliza Wacławik
eliza@rduch.com.pl

 

 

Dział obsługi klienta:

Projekty, instalacje i kosztorysy nagłośnień oraz serwis

 

Piotr Penkała

Dział Projektowy,
oferty nagłośnień


+48 600 027 331
+48 32 475 18 03
biuro@naglosnienia.com.pl
 

Adrian Grabiec

Dział serwisowy


+48 664 404 128
+48 32 475 18 03
adrian@rduch.com.pl

Marek Matuszny

Dział konstrukcyjny


+48 600 073 937
+48 32 475 18 03
marek@rduch.com.pl

Małgorzata Bajer

Dział Sprzedaży


+48 795 470 561
+48 32 475 18 04
zamowienia@rduch.com.pl

Marcin Matloch

Dział obsługi nagłośnień


+48 600 328 624
+48 32 475 18 03
marcin@rduch.com.pl

Mirosław Oślizło

Kierownik produkcji


+48 692 459 372
+48 32 475 18 03
mirek@rduch.com.pl
 

Technicy

Instalacje, montaż urządzeń elektroakustycznych i pomiary na obiektach

 
 

Józef

Haraf

 

Piotr

Tatarczyk

 
+48 604 157 204
 

Tadeusz

Śliwa

 

 

 

 
+48 698 794 608
 

Michał

Grzybek

 

Mateusz

Oślizło

 
+48 606 493 351
 

Grzegorz

Bogocz

 

Piotr

Siwek

 
+48 668 218 372

Copyright 2017 by naglosnienia.com.pl. All Right Reserved.

Projektowanie stron www.iPolska.com.pl